Вартість тарифних пакетів Інтернет – Телебачення підвищенно

Шановні абоненти, повідомляємо що 01.07.2020р., вартість тарифних пакетів Інтернет - Телебачення підвищенно. Тарифи з 01.07 2020р – 31.10. 2020 UA:Эфір – 125 каналів – 80 грн Преміум – 150 каналів – 99 грн VIP HD – 180 каналів – 129 грн Тарифи з 01.11.2020 UA:Эфір – 125 каналів – 99 грн Преміум – 150 каналів – 118 грн VIP HD – 180 каналів – 148 грнШановні Абоненти!

Товариство з обмеженою відповідальністю «Ведекон» повідомляє Вас, що з 03 жовтня 2019 року місцезнаходженням юридичної особи (юридичною адресою) нашого Товариства є наступна адреса: 04128, м. Київ, вулиця Академіка Туполєва, будинок 20В, квартира, 81. Зазначені зміни у місцезнаходженні юридичної особи були внесені до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань у встановленому законодавством порядку. Крім вищевказаних змін, на виконання вимог постанови правління НБУ від 28 грудня 2018 року №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» та постанови Правління НБУ від 22 лютого 2019 року №41 «Про внесення зміни до постанови Правління Національного банку України від 28 грудня №162», на підставі підпункту 4.2.1. пункту 4.2. розділу 4 до Публічного Договору. Сторони з 01.10.2019р. здійснили зміну своїх банківських реквізитів, у зв’язку з чим розрахунки за надані послуги Сторони домовились проводити за зміненими реквізитами, та внесли наступні зміни до Договору: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВЕДЕКОН» Директор-Шульженко Антон Олександрович, що діє на підставі Статуту ЄДРПОУ: 32162049 Індивідуальний податковий номер: 321620426599 Юридична адреса: 04128, м. Київ, вул.Академіка Туполєва, буд.20В, квартира 81. Поштова адреса: 01042, м. Київ, вул. Іоанна Павла II, будинок, 4/6, корпус В, а/с 4. Телефон: 044-239-15-60 Банк: АБ «Південний» м.Київ Р/р: UA 95328209 0000026009010043299 МФО 328209Послуга Інтернет – телебачення

Шановні абоненти!


З 05.12.2018 для абонентів підключених по оптоволоконному кабелю, буде доступна послуга Інтернет-телебачення

Телебачення за домопогою всесвітньої мережі Інтернет - новий виток розвитку засобів масової інформації. Якість, широкий вибір каналів та зручність використання - найважливіші, але не єдині переваги.

Ми готові запропонувати вам саме той пакет Інтернет — телебачення, який найкраще підійде особисто вам. Оберіть пакет телеканалів та переглядайте улюблені передачі одночасно на смартфоні, планшеті, телевізорі або комп'ютері без втрати якості.

Для перегляду надаємо 4 пакети каналів на вибір:

  • Пакет «Новини» надається всім абонентам, з тарифним планом 20 Мбіт/с. та вище - безкоштовно. Надає доступ від 25 каналів.
  • Пакет «Ефір» надається всім абонентам, з тарифним планом 20 Мбіт/с. та вище. Надає доступ від 120 каналів. Вартість 49 грн/місяць
  • Пакет «Преміум» надається всім абонентам, з тарифним планом 20 Мбіт/с та вище. Надає доступ від 151 каналів. Вартість 69 грн/місяць
  • Пакет «VIPHD» надається всім абонентам, з тарифним планом 20 Мбіт/с. та вище. Надає доступ від 174 каналів(49 HD). Вартість 109 грн/місяць


З 05.12.2018 по 31.12.2018 для всіх абонентів, з тарифним планом 20 Мбіт/с. та вище, надається безкоштовний перегляд пакету «VIPHD» (максимальна кількість каналів)

Замовити обраний пакет ви можете звернувшись до колл-центр або написавши листа на електрону адресу: abon@vedekon.net

Повний перелік каналів у розділі Тарифи http://www.wimagic.com.ua/ua/tarif/tarifi-internet-telebachennya

Інформація про налаштування пристроїв дивіться у розділі Послуга телебачення http://www.wimagic.com.ua/ua/usluga-iptv/nalashtuvannya-pristavki-dlya-pereglyadu-iptv

Послуга «Телебачення» надається Omega TV

 

 Шановний абонент, звертаємо Вашу Увагу!

Впроваджені зміни в порядок зняття коштів за надання послуг доступу до мережі Інтернет з 01.04.2018, а саме:

На початок розрахункового періоду (дата підключення) сума абонентської плати за поточний місяць буде списуватись повністю.

Рекомендуємо задля уникнення незручностей, спричинених несвоєчасною оплатою та припиненням надання

послуг, вносити абонентську плату згідно виставленого рахунку до розрахункового періоду наступного місяця.Акція «Приведи друга»

Акція «Приведи друга»*

Підключи друга до Інтернет від Ведекон у період з 01.06.2017 до 31.08.2017 та користуйся послугою наступний місяць всього за 1 грн. Друг отримає знижку 50% від абонентної плати на наступні 2-а місяці.

Акція*
Підключись до Інтернет від Ведекон в період з 01.06.2017 до 31.08.2017 та отримай абонентну плату на наступний місяць – 1 грн.

*Акції діють для абонентів підключенних за технологією wi-fiШановні абоненти!

Згідно з указом президента України №133/2017 від 15 травня 2017 року обмежено доступ до ресурсів:

"Лаборатория Касперского", www.kaspersky.ru;
"Лаборатория Касперского Украина", www.kaspersky.ua;
Dr.Web, www.drweb.ru;
Mail.Ru, www.mail.ru;
"ВКонтакте", www.vk.com;
"Одноклассники", www.ok.ru;
"Яндекс" (yandex.ru, yandex.ua) і його сервіси:
"Яндекс.Авиабилеты", avia.yandex.ru, avia.yandex.ua;
"Авто.ру", auto.ru; "Яндекс.Аудитории", audience.yandex.ru, audience.yandex.ua;
"Яндекс.Афиша", afisha.yandex.ru, afisha.yandex.ua;
"Яндекс.Деньги", money.yandex.ru;
"Яндекс.Вебмастер", webmaster.yandex.ru;
"Яндекс.Видео", yandex.ru/video, yandex.ua/video;
"Яндекс.Время", yandex.ru/time;
"Яндекс.Директ", direct.yandex.ru, direct.yandex.ua:
"Яндекс.Диск", disk.yandex.ru, disk.yandex.ua;
"Яндекс.Доставка", delivery.yandex.ru;
"Яндекс.Интернетометр", yandex.ru/internet, yandex.ua/internet;
"Яндекс.Календарь", calendar.yandex.ru;
"Яндекс.Картинки", yandex.ru/images; yandex.ua/images;
"Яндекс.Карты", yandex.ru/maps; yandex.ua/maps;
"Яндекс.Касса", kassa.yandex.ru;
"Яндекс.Каталог", yandex.ru/yaca, yandex.ua/yaca;
"КиноПоиск", kinopoisk.ru;
"Яндекс.Маркет", market.yandex.ru, market.yandex.ua;
"Яндекс.Метрика", metrika.yandex.ru, metrika.yandex.ua;
"Яндекс.Метро", metro.yandex.ru, metro.yandex.ua;
"Яндекс.Музыка", music.yandex.ua;
"Народная карта Яндекса", n.maps.yandex.ru;
"Яндекс.Недвижимость", realty.yandex.ru;
"Яндекс.Новости", news.yandex.ru, news.yandex.ua,
"Яндекс.Переводчик", translate.yandex.ru, translate.yandex.ua;
"Яндекс.Погода", yandex.ru/pogoda, yandex.ua/pogoda;
Поиск людей, yandex.ru/people; yandex.ua/people;
"Яндекс.Поиск по блогам", yandex.ru/blogs, yandex.ua/blogs;
"Яндекс.Поиск для сайта", site.yandex.ua;
"Яндекс.Почта", mail.yandex.ua;
"Яндекс.Почта для домена", pdd.yandex.ru;
"Яндекс.Путешествия", travel.yandex.ru;
"Яндекс.Работа", rabota.yandex.ru, rabota.yandex.ua;
"Яндекс.Радио", radio.yandex.ua;
"Яндекс.Расписания", rasp.yandex.ru, rasp.yandex.ua;
Реклама на "Яндексе", yandex.ru/adv; yandex.ua/adv;
"Яндекс.Рекламная сеть", partner2.yandex.ru, partner.yandex.ua;
"Яндекс.Статистика", stat.yandex.ru, stat.yandex.ua;
"Яндекс.Предметы", yandex.ru/things;
"Яндекс.Такси", taxi.yandex.ru;
"Яндекс.Телепрограмма", tv.yandex.ru, tv.yandex.ua;
"Яндекс.Телефония", telephony.yandex.ru;
"Технологии Яндекса", tech.yandex.ru;
"Яндекс.Фотки", fotki.yandex.ru;
"Яндекс.DNS", dns.yandex.ru, dns.yandex.ua;
"Яндекс.Браузер", browser.yandex.ru, browser.yandex.ua;
Yandex SpeechKit, speechkit.yandex.ru;
"Яндекс.XML", xml.yandex.ru, xml.yandex.ua;
Yandex Data Factory, yandexdatafactory.com;
"Яндекс.Cправочник", yandex.ru/sprav, yandex.ua/sprav;
"Яндекс.ЗНО", zno.yandex.ua;
"Яндекс.Паспорт", passport.yandex.ua;


Посилання на сторінку адміністрації Президента України

Посилання на сторінку РНБОШановні Абоненти!

З метою укладання договорів про надання послуг до мережі Інтернет в електронній формі (замість паперової форми документів з обовязковими мокрими печатками), повідомляємо Вам, що, з 1 січня 2017р., ми переходимонароботу з Публічними договорами.

З моменту оплати Послуг Провайдеру, що була зроблена після оприлюднення данного Публічного договору, договір вважається укладеним.

Згодою дотримуватися умов Публічного Договору є подальше використання Абонентом послуг до мережі Інтернет та оплата Послуг Провайдера.

Акцентуємо Вашу увагу, що Публічний Договір розроблений у відповідності до діючого законодавства України, зокрема закону України «Про телекомунікації» від 18.11.2003 р., Правил надання та отримання телекомунікаційний послуг, затверджених постановою КМУ від 09.08.2005 р., Основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послуг, затверджених рішенням НКРЗ від 29.11.2012 р.

УВАГА!!!

Абонентам, які до моменту оприлюднення Публічного Договору користувалися послугами попередніх договорів про надання послуг до мережі Інтернет укладених в паперовій формі з мокрими печатками, необхідно у строк до 15 календарних днів з дати розміщення цього офіційного повідомлення надати офіційне підтвердження/згоду на перехід до правовідносин за Публічним договором, шляхом надсилання на електронну адресу Провайдера abon@vedekon.net електронного повідомлення/Згоди.

Також Згодою дотримуватися умов Публічного Договору є подальше використання Абонентом послуг до мережі Інтернет та оплата Послуг Провайдера.

З моменту оплати Послуг Провайдеру, що була зроблена після оприлюднення данного Публічного договору, договір вважається укладеним.

Звертаємо увагу, що електронна адреса Провайдера, ідентифікатори доступу, електронний інтерфейс керування Послугою, Тарифний план та Вартість послуг залишаються без змін.

Якщо протягом 15 календарних днів з дати розміщення цього офіційного повідомлення про перехід до правовідносин за Публічним договором, Провайдер не отримує на електронну адресу від Абонента заперечень (в тому числі письмових), і Абонент продовжує користуватися послугами Провайдера. Публічний договір також вважається укладеним.

Публічний Договір - ТОВ Ведекон

Публічний Договір - ФОП Качановська

 Поспішай!Підключись до Інтернет від Ведекон в період з 01.06.2016 до 31.07.2016 та отримай абонентну плату на наступний місяць – 1 грн.

*Участь в Акціях можуть приймати виключно абоненти фізичні особи.Підвищення вартості послуг

Шановні абоненти!

З 01.04.2016г. компанія «Ведекон» підвищує вартість наданих послуг:

- тарифний план 5 Мбіт/1 Мбіт - 200 грн/міс (з ПДВ)

- тарифний план 2 Мбіт/0,512 Мбіт - 140 грн/міс (з ПДВ)Поспішай підключитись!

Акція «Приведи друга»

Підключи друга до Інтернет від Ведекон у період з 15.12.2015 до 31.01.2016 та користуйся послугою наступний місяць всього за 1 грн. Друг отримає знижку 50% від абонентної плати на наступний місяць.

Акція

Підключись до Інтернет від Ведекон в період з 15.12.2015 до 31.01.2016 та отримай абонентну плату на наступний місяць – 1 грн.

*Участь в Акціях можуть приймати виключно абоненти фізичні особи.“Приведи друга” та “Тарифний план “Літо”

Встигни підключитись!

Термін дії Акцій "Приведи друга" та "Тарифний план "Літо" продовжено до 31.08.2015

 Акція «Приведи друга»

Підключи друга до Інтернет від Ведекон у період з 01.06.2015 по 31.07.2015 та користуйся послугою наступний місяць всього за 1 грн. Друг отримає знижку 50% від абонентної плати на 2 місяці.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Тарифний план «Літо»

Поспішай!

Тільки з 01.06.2015 по 31.07.2015 діє Акція Тарифний план «Літо».

Підключись до Інтернет від Ведекон протягом червня-липня, та отримай знижку 50% від розміру абонентної плати на 2 місяці.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Підвищення вартості послуг

Шановні абоненти!

З 01.04.2015г. компанія «Ведекон» підвищує вартість наданих послуг:
- тарифний план 5 Мбіт/1 Мбіт UA: 5 Мбіт/1 Мбіт - 180 грн/міс (з ПДВ)
- тарифний план 2 Мбіт/0,512 Мбіт UA: 2 Мбіт/0,512 Мбіт - 120 грн/міс (з ПДВ)

  Tarifniy planПриведи друга і заощадь на Новорічних подарунках!!!

 

 

Акція від WiMagic у населених пунктах Грозине та Машівка: «Приведи друга і заощадь на Новорічних подарунках!!!»

При підключенні до WiMagic з 01.11.2014 по 15.01.2015 новий абонент і друг, який його привів, отримують подарункові сертифікати на 50 грн.

+ Додаткова знижка від магазину-партнера в населеному пункті Грозине.

Акція проводиться тільки серед кабельних абонентів. Також новий абонент додатково отримує 1 місяць доступу в Інтернет за 1 грн.

  

Новини

Всi новини
24.06.2020
Вартість тарифних пакетів Інтернет – Телебачення підвищенно
Шановні абоненти, повідомляємо що 01.07.2020р., вартість тарифних пакетів Інтернет – Телебачення підвищенно. Тарифи з 01.07 2020р – 31.10. 2020 UA:Эфір – 125 каналів – 80 грн Преміум – 150 каналів – 99 грн VIP HD – 180 каналів – 129 грн Тарифи з 01.11.2020 UA:Эфір – 125 каналів – 99 грн Преміум – 150 каналів […]
17.10.2019
Шановні Абоненти!
Товариство з обмеженою відповідальністю «Ведекон» повідомляє Вас, що з 03 жовтня 2019 року місцезнаходженням юридичної особи (юридичною адресою) нашого Товариства є наступна адреса: 04128, м. Київ, вулиця Академіка Туполєва, будинок 20В, квартира, 81. Зазначені зміни у місцезнаходженні юридичної особи були внесені до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань у встановленому законодавством […]
04.12.2018
Послуга Інтернет – телебачення
Шановні абоненти! З 05.12.2018 для абонентів підключених по оптоволоконному кабелю, буде доступна послуга Інтернет-телебачення Телебачення за домопогою всесвітньої мережі Інтернет – новий виток розвитку засобів масової інформації. Якість, широкий вибір каналів та зручність використання – найважливіші, але не єдині переваги. Ми готові запропонувати вам саме той пакет Інтернет — телебачення, який найкраще підійде особисто вам. […]