Шановні Абоненти!

Акцентуємо Вашу увагу, що для більш зручного користування мережею Інтернет, провайдер у відповідності до розділу 5 Публічного договору, затвердженого наказом директора ТОВ «Ведекон» № 13 від 27.12.2016 року, надає наступні додаткові послуги:

1. Тимчасове припинення послуг

Це право Абонента тимчасово призупиняти отримання послуг з доступу до мережі Інтернет по всіх тарифних пакетах.

Тимчасове призупинення послуг з доступу до мережі Інтернет здійснюється Провайдером за умови попередньо поданої Абонентом заявки на електронну адресу abon@vedekon.net із зазначенням періоду призупинення Абоненту послуг з доступу до мережі Інтернет.

Звертаємо вашу увагу, що мінімальний строк тимчасового призупинення надання послуг до мережі Інтернет складає 3 календарних дні не частіше ніж 1 раз на місяць.

У період призупинення послуг з доступу до мережі Інтернет щомісячна вартість тарифного пакету

Абоненту не нараховується.

2. Поновлення надання послуг

Вартість поновлення послуги доступу до мережі Інтернет після її призупинення (за заявкою Абонента, у випадку відключення Абонента від мережі Інтернет через несплату наданих Провайдером послуг або у випадках передбачених умовами публічного договору), більше ніж на 30 календарних днів складає 50 грн.

3. Зміна тарифного плану

Для зміни тарифного плану Абонент відправляє заявку на електронну адресу abon@vedekon.net із зазначенням дати переходу на бажаний тариф.

Вартість зміни тарифного плану з більшого на менший складає 50 грн.

Зміна тарифного плану з меншого на більший безкоштовна.

4. Надання послуг Абонентам на умовах наступної оплати

У випадку відключення Абонента від мережі Інтернет через несплату наданих Провайдером послуг, ми надаємо можливість Абоненту скористатись підключенням послуги з доступу до мережі Інтернет до надходження коштів на особовий рахунок Абонента з обов’язковим надсиланням Провайдеру копії квитанції про сплату на електронну адресу abon@vedekon.net. Вартість послуги складає 10 грн.Новини

Всi новини
17.10.2019
Шановні Абоненти!
Товариство з обмеженою відповідальністю «Ведекон» повідомляє Вас, що з 03 жовтня 2019 року місцезнаходженням юридичної особи (юридичною адресою) нашого Товариства є наступна адреса: 04128, м. Київ, вулиця Академіка Туполєва, будинок 20В, квартира, 81. Зазначені зміни у місцезнаходженні юридичної особи були внесені до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань у встановленому законодавством […]
04.12.2018
Послуга Інтернет – телебачення
Шановні абоненти! З 05.12.2018 для абонентів підключених по оптоволоконному кабелю, буде доступна послуга Інтернет-телебачення Телебачення за домопогою всесвітньої мережі Інтернет – новий виток розвитку засобів масової інформації. Якість, широкий вибір каналів та зручність використання – найважливіші, але не єдині переваги. Ми готові запропонувати вам саме той пакет Інтернет — телебачення, який найкраще підійде особисто вам. […]
26.03.2018
Шановний абонент, звертаємо Вашу Увагу!
Впроваджені зміни в порядок зняття коштів за надання послуг доступу до мережі Інтернет з 01.04.2018, а саме: На початок розрахункового періоду (дата підключення) сума абонентської плати за поточний місяць буде списуватись повністю. Рекомендуємо задля уникнення незручностей, спричинених несвоєчасною оплатою та припиненням надання послуг, вносити абонентську плату згідно виставленого рахунку до розрахункового періоду наступного місяця.